2018 de 7 seo kuralıtaharri motoru optimizasyonu, bugün genişlik önemli dijital pazarlama stratejilerinden biridir. düzenli bir icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan aşina iseniz, arama motoru optimizasyonunu veya SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün işaret ekonomik sayısal pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı düzgün tek şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO tertipli olarak geliştirilen bilinmeyen stratejiler okunuşu teknikler ile baki gelişen müşterek alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, arama motoru algoritmalarında muntazam değişikliklere kadem bulmak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere özen etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, bayağı işletme sahiplerinin ilerlemesine yaver edinmek okunuşu taharri motoru oyununu rakiplerine kat galip gelmek hakkında yedi SEO emare okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler dosdoğru aynı şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını ve genel web sitesi performansını iyileştirmeye yardımcı olabilirler.

1-Sesli aramayı hane ardı etmeyin.
Google 2016’da, mobil taharri platformundaki tamamı arama sorgularının yüzdelik 20’sinin ün tamamen olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, arama çubuğunda taharri sorgusunu yazıya dökmek yerine sesli sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı akla ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. muhteva daha uzun akrep açar kelimelere ve bir konferans yapısına iye olmalıdır. Ayrıca, gündelik dilde kullanılan sözdizimini eklemek okunuşu uygun benzer fikirdir.

2-Önce taşınabilir düşünün.
Mobil arama esasen masaüstü aramayı aştı. ün tamamen arama, bunu 2018’de henüz da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi temel asistanlardan değil, aptal telefonlarından sesli taharri kullanır. Google ve diğer taharri motorları bu eğilimi nüans etmiş okunuşu taşınabilir uyumlu web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, döl eşi yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü alegori mobil sürümün kalitesine okunuşu içeriğine gereğince sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış hareketli sayfalar, web sitelerinin ve şirketlerin oyunda ilerlemesine okunuşu taharri motoru netice sayfalarında SERP henüz üst sıralarda alan almasına asistan olacaktır. Google, mobil sürümün nasıl performans gösterdiğini, ne derecede süratli yüklendiğini okunuşu sayfaları sıralamaya başlamadan geçmiş zaman nasıl web sitesine git miktarda kolaylık kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği nazar ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin yüzey kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış birleşik şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısa bir özeti ile taharri motoru, kullanıcılara malumat sağlar. Bu snippet’ler, uzvi trafiğin işaret az yüzde 10’unu SERP’ler üzerinde tamlanan genişlik etkili sonuçlardan almaktadır ve bu vakit içinde artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna göre şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üzerine yararlı etkisi olan derinlemesine kuyruk sorgularına aslında kısa cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı geçirmek daha alımlı gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak ve bilgileri kesinlikle okunuşu özlü yalnız şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki gaye önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, aptal asistanların okunuşu yapmacık zekanın AI, araba öğreniminin okunuşu daha kişiselleştirilmiş ancak arama motoru deneyiminin birleşimi nedeniyle dikkate alınması gereken önemli ancak etmen haline gelmiştir. Google, yalnız kullanıcının geçmiş aramalarına okunuşu eğilimlerine, mevcut konumuna okunuşu genişlik ilgili ve aktüel bilgileri göndermek yoluna sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, arama motorlarının kullanıcıların birleşik nesne satın çalmak istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini diğer sayfalara ve medya satış noktalarına göre önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar yalnız konuyu soruşturmak istiyorsa, Google güvenilen medya sayfalarına evleviyet verir. İçeriğiniz bu trok trendine fut uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine valör verin.
Kullanıcı deneyimi hâlen genişlik stratejik sıralama faktörüdür ve tüm arama motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz çabuk sadece şekilde yüklenmeli, hem taşınabilir hem de masaüstü platformlarda sorunsuz ancak şekilde çalışmalı ve eksiksiz bölümlerine erişmesi kolay olmalıdır. Google tarafından yapılan anketler ve araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden daha uzun sürmesi durumunda, birleşik web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının anlayışsız döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir okunuşu bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır benzer marjla engeller. Web sitenizi optimize erişmek ve yararlı sadece kullanıcı deneyimi sağladığından güvenli olgunlaşmak çok önemlidir. Yavaş web siteleri, SERP’lerde üst sıralarda mahal almaz ve düşük uzvi trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google okunuşu Bing’in ötesine sitemiz taşıyın.
Google ve Bing, sektöre ayrıntılı zamandır egemen olmuştur okunuşu bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ses asistanları okunuşu yapay feraset sebebiyle değişmeye başlamış okunuşu değişmeye bitmeme edecektir. Google hâlâ hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan mazruf çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri ve Google okunuşu Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. özge platformlarda arka sıralarda yer almaları hakkında içeriklerini okunuşu web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, öbür her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi okunuşu alaka düzeyi, SEO‘daki en müessir faktörlerden bazılarıdır. yararlı araştırılmamış ve şimdiki olmayan az nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. aşırı içerik, yalnız web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da layemut etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya ortaya çıkarmak ve tutarlı kaliteyi denk gelmek önemlidir.

Bu ipuçları okunuşu püf noktaları, 2018’deki SEO rekabetçi sularında sizlere yaver olabilir. işaret önemli kısım, taharri motoru algoritmalarındaki değişiklikler düşüncesince trendleri okunuşu duyuruları izleme etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *